Dobrý den chtěla bych se zeptat jestli bych mohla se opalovat v soláriu nebo na sluníčku když mám pigmentové skrvny bílé už od 11 let ale pomaličku mi to mizí a teď je mi 19 tak se chci zeptat jestli se stím můžu opalovat jsem totiž hrozně bledá a chtělo by to trošku té hnědosti děkuju předem za odpověď.

Dobrý den Nikolo,

děkujeme za Váš dotaz,

se změnami na kůži,které popisujete opalování v soláriu ani přímé vystavování pokožky slunečnímu záření nedoporujeme,jelikož se jedná o nadměrně přecitlivělou pokožku,která by mohla nepřiměřeně reagovat na UV záření,které by mohlo vážně poškodit zdraví Vaší kůže. Pokud máte zájem o opálení pokožky,doporučuji Vám spíše užívání kvalitních samoopalovacích krémů či sprayů -doporučuji Autobrozant Spray od Biodermy,který je velmi kvalitní a dodává pokožce krásné opálení.

Přejeme Vám pěkný den.

S pozdravem

Dermatologické centrum-Valentová

Máte zájem se poradit či zeptat? Využijte formuláře níže!

  • Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami. Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné. Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.
ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Zobrazit podrobnosti