Dobrý den, mám pigment.skvrny v obličeji, nyní na jaře e mám vdávat a nechci být bílá, myslíte, že by šlo chodit do solárka a opalovat si jen tělo a obličejové trubice si vypnout a přes obličej si dát ještě třeba ručník? a samotný obliče¨j potom mazat jen samoopalovacím krémem,? Děkuji za odpověď marcela


Dobrý den paní Veselá,

návštěvu solária Vám nedoporučujeme vůbec a to především i pokud má Vaše pokožka sklon k pigmentovým projevům. Pokud chcete být opálená,myslím že by bylo jistě vhodnější použití  samoopalovacích krémů či spíše sprayu na tělo,pokud zvolíte kvalitní přípravky jistě dosáhnete krásného opálení i tímto způsobem.
V případě zájmu Vám u nás můžeme nabídnout samoopalovací spray z řady Photoderm a to od dermatokosmetické francouzké firmy Bioderma.

S pozdravem

Dermatologické centrum-Valentová

Máte zájem se poradit či zeptat? Využijte formuláře níže!

  • Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami. Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné. Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.
ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Zobrazit podrobnosti