Dobrý den, chtěla bych Vás poprosit, pane doktore, o informaci, zda pigmentové skvrny na rukách se dají efektivně odstranit a nebo zmírnit jejich kontury a zda všeobecně je možno kůži na rukách omladit, je mi 50let.Děkuji za ochotu Marie


Dobrý den,

jestli se jedná o tzv. sun spoty /nejčastěji na těchto místech/, pak je velmi efektivní tzv. kryopeeling /lokální šetrné "zmrazení" projevů/. V efektu prakticky stejné jako laser, ale podstatně levnější alternativa /velmi oriantačně - kompletní ošetření na hřbetech rukou do 1000,-Kč/.

Nicméně je potřeba dané projevy nejdřívě vyšetřit, potvrdit či vyloučit výše uvedenou diagnosu a pak teprve konat. Takže Vám doporučuji konzultaci Vašeho stavu.

S pozdravem

MUDr. R.Bednář, Dermatologické centrum, Laserstudio

Máte zájem se poradit či zeptat? Využijte formuláře níže!

  • Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami. Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné. Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.
ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Zobrazit podrobnosti