Dobrý den, mám dotaz ohledně pigmentové skvrny zřejmě si myslím že to je ze solária ta jsem se chtěkla zeptat jak tomu předejít jak se chránit abych je neměla? a jestli se dá něja odstranit laserem a kolik to stojí? A nebo jestli je nějaký bělící hodně účinný krém na to který mě můžete doporučit děkuji veronika nečasová


Dobrý den,

základním principem ve snaze o odstranění pigmentvých skvrn je ochrana proti UV záření /co nejvyšší SPF u fotoprotektivních příravků volně prodejných v lékárnách/. Na korekci jsou nejúčinnější postupy jako je intenzivní pulsní světlo, chemický peeling apodobně, laserový výbrus, ... . Záleží na typu pigmentace, jeho hloubce, rozsahu a dalších parametrech. Cena se odvíjí od rozsahu změn, typu zákroku - řádově stokoruny za chemický peeling až tisícekoruny za laserové ošetření.

V případech jako je Váš doporučuji nejdříve konzultaci Vašeho stavu - vyšetření, při kterém vše probereme. Poté mohu být i konkrétnjší s cenou.

S pozdravem

MUDr. R.Bednář, Dermatologické centrum, Laserstudio

Máte zájem se poradit či zeptat? Využijte formuláře níže!

  • Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami. Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné. Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.
ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Zobrazit podrobnosti