Dobrý den, mám problém s pigmentovými skvrnami. Ke konci těhotenství (na podzim) se mi na obličeji udělaly velké pigmentové skvrny. Chtěla bych vědět, jestli jdou odstranit, jak se to provádí a kolik takový zákrok stojí. Děkuji R.V.

Dobrý den paní Valová,

odstranění pigmentových skvrn v obličeji je jistě možné,ovšem ke stanovení správné metody určené právě pro Vás je potřeba znát stav Vaší pleti osobně.Proto Vám doporučuji osobní konzultaci s našim odborným lékařem.Na základě této konzultace zvolí Mudr.Bednář tu nejvhodnější metodu k odstranění Vašeho problému a zároveň Vás blíže seznámí s danou metodou  a taktéž Vám sdělí přesnou cenu zákroku. Ovšem vzhledem k nynějšímu silnému a častému slunečnímu záření,ošetření k odstranění pigmentových skvn neprovádíme a nedoporučujeme podstupovat. Proto v případě Vašeho zájmu Vás rádi objednáme ke konzultaci s případným naplánovaním daného řešení na období podzimu.
Konzultace v našem Laserstudiu stojí 300,-kč .

Přejeme Vám pěkný den.

S pozdravem 

Dermatologické centrum-Valentová

Máte zájem se poradit či zeptat? Využijte formuláře níže!

  • Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami. Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné. Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.
ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Zobrazit podrobnosti