Upravit stránku

Dobrý den, mám dotaz ohledně pigmentové skvrny zřejmě si myslím že to je ze solária ta jsem se chtěkla zeptat jak tomu předejít jak se chránit abych je neměla? a jestli se dá něja odstranit laserem a kolik to stojí? A nebo jestli je nějaký bělící hodně účinný krém na to který mě můžete doporučit děkuji veronika nečasová


Dobrý den,

základním principem ve snaze o odstranění pigmentvých skvrn je ochrana proti UV záření /co nejvyšší SPF u fotoprotektivních příravků volně prodejných v lékárnách/. Na korekci jsou nejúčinnější postupy jako je intenzivní pulsní světlo, chemický peeling apodobně, laserový výbrus, ... . Záleží na typu pigmentace, jeho hloubce, rozsahu a dalších parametrech. Cena se odvíjí od rozsahu změn, typu zákroku - řádově stokoruny za chemický peeling až tisícekoruny za laserové ošetření.

V případech jako je Váš doporučuji nejdříve konzultaci Vašeho stavu - vyšetření, při kterém vše probereme. Poté mohu být i konkrétnjší s cenou.

S pozdravem

MUDr. R.Bednář, Dermatologické centrum, Laserstudio

Máte zájem se poradit či zeptat? Využijte formuláře níže!

  • Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami. Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné. Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.
Nahoru

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Zobrazit podrobnosti