Dobrý den, dnes ráno jsem se probudila s obrovským otokem celého horního rtu, je večer a otok stále přetrvává, ale je trochu menší. Včera jsem nejedla nic z čeho bych mohla usoudit na typ alergenu. Kdyby se mi to ještě jednou stalo, tak co mám příště dělat? Chtěla jsem si vzít Dithiaden, ale ten jsem doma neměla a zůstala jsem celý den doma. Děkuji, na shledanou.

Dobrý den paní Mgr.Doupalová,

pokud se bude Vámi popisovaný projev opakovat,navštivte prosím Vašeho obvodního lékaře,který Vás doporučí dle Vaší celkové anamnézi na oborníky alergologického nebo kožního oboru. Akutně je jistě vhodné ledování postiženého místa a užití  protialergického léčiva-antihistaminikum(Zodac,Zyrtec).

Děkujeme za Váš dotaz a přejeme Vám pohodový víkend.

S pozdravem

Dermatologické centrum-Valentová

Máte zájem se poradit či zeptat? Využijte formuláře níže!

  • Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami. Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné. Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.
ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Zobrazit podrobnosti