Dobrý den, chci se zeptat zda ve vašem dermatologickém centru odstraňujete dermatofibromy?Pokud ano jaká je cenová relace za odstranění? Děkuji za odpověď.


Dobrý den paní Komínková,

ano, dermatofibromy u nás odtraňujeme Laserovou technikou,která je velmi šetřrná a  po tomto ošetření nedochází ke vzniku nevzhledných jizev jako po chirurgické excizi. Vstupní konzultace ke stanovení stavu Vaší kůže dermatologem stojí 300,-kč. Cena za odstranění jednotlivého projevu je od 300,- do  1.000,-kč dle velikosti projevu a určené metody našim dermatologem.Při odstraňování vícečetných projevů se cena nenásobí nýbrž  poskytujeme množstevní slevu,kterou si určuje sám lékař.

V případě zájmu Vás rádi objednáme.

přejeme Vám pěkné odpoledne.

S pozdravem

Dermatologické centrum-Valentová

Máte zájem se poradit či zeptat? Využijte formuláře níže!

  • Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami. Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné. Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.
ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Zobrazit podrobnosti