Dobrý den mám 5 měsíční dcerku a na obličeji má známenko, které má od narození a stále roste. Při narození tato skvrknka byla světlejší a už byla zrovna docela velká a asi před měsícem se do té skvrnky udělalo znaménko taková tečka a jak to tak s manželem pozorujeme tak se zvětšuje a tmavne, asi zatím úměrně s růstem. Byli jsme na kožním a tam nám řekli ,že není nijak nebezpečné ,ale odstranění je možné na plastice. Prosíme tedy o radu jak by zákrok probíhal , kdy nejdříve je možné u tak malhé dítětě zákrok provést? kolik zákroků by musela podstoupit pro úplné odstranění? Hlavně se obávám toho odstranění v pozdějším věku ,když by znaménko mělo třeba rozměr dvoukoruny ,aby nebyl do obličeje zásah tak velký. Předem moc a moc děkujeme za odpověďi a rady. Přeji pěkný den.

Dobrý den paní Halenčáková,

děkujeme za Váš dotaz,

ovšem v takto ranném věku odstranění znaménka zcela jistě nedoporučujeme.Důležité je sledování projevu dermatologem a jeho odstranění doporučujeme spíše ponechat až ve vyšším věku dítěte. Pokud máte zájem o vyjádření a bližší informace  od našeho odborného  lékaře,pak je nutné se dostavit osobně,jelikož dle  fotografie  nelze s určitostí vyjádřit,jaké řešení by bylo v případě Vaší dcerky nejvhodnější.
Konzultace v našem Laserstudiu stojí 300,-kč.

V případě  zájmu Vás rádi objednáme.

Přejeme Vám pěkný den.

S pozdravem

Dermatologické centrum-Valentová

Máte zájem se poradit či zeptat? Využijte formuláře níže!

  • Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami. Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné. Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.
ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Zobrazit podrobnosti