Dobrý den, podstoupila jsem laserové odstranění znamének v obličeji,ale po měsíci se zanmínka objevila znova.Laser byl opakován,ale opět bez úspěchu, zanínka se opět objevila. Jedná se o znamínka,která musejí být vyříznuta nebo byl zákrok proveden špatně? Existuje i jiná možnost odstranění? Děkuji za odpověď.


Dobrý den paní Kozelková,

jelikož jsme znaménka neviděli,nelze Vám s určitostí poradit.
Ovšem po laserovém odstranění znamének je zcela běžné,že  se zákrok  k definitivnímu odstranění  znaménka musí opakovat. A to z toho důvodu,že se  lékař snaží znaménko odstranit bez poškození okolní tkáně,tak aby nedošlo ke vzniku jizviček. Tudíž se domnívám,že postup se kterým jste se setkala je zcela běžný.

Pokud by jste však Váš problém chtěla prokonzulatovat s našim odborným lékařem ,rádi Vás objednáme na konzulatci k nám do Laserstudia.

Přeji pěkný den.

S pozdravem

Dermatologické centrum-Valentová

Máte zájem se poradit či zeptat? Využijte formuláře níže!

  • Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami. Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné. Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.
ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Zobrazit podrobnosti