Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jak se mám zbavit obrovských stríí na vnitřní straně stehen. Nejsou to malé nepatrné strie, ale právě velké fialové jizvy. Velice mě to trápí. Předem děkuji za odpověď.

Dobrý den paní Hrnčířová,

redukci projevů strií na pokožce lze řešit různými metodami.K tomu,abychom Vám byli schopni podat erudovanou odpovědět na Váš dotaz ,je nutno znát stav Vaší pokožky osobně.Proto v případě zájmu o řešení strií bude nutná osobní konzultace s našim odborným lékařem. Při této konzultaci lékař zhodnotí stav Vaší pokožky - dle toho Vám doporučí nejvhodnější řešení se kterým budete ihned na místě  blíže seznámena ,dozvíte se přesnou cenu výkonu a dozvíte se také jakého výsledku lze očekávat konrétně ve Vašem případě.
Konzultace v našem laserstudiu stojí 300,-kč.
V případě zájmu Vás rádi objednáme.

Děkujeme za Váš dotaz a přejeme Vám pěkný den.

S pozdravem 

Dermatologické centrum-Valentová

Máte zájem se poradit či zeptat? Využijte formuláře níže!

  • Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami. Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné. Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.
ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Zobrazit podrobnosti