Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda li je možnost odtranit jizvu kterou mám na stehně. Je asi 3 měsíce stará a stále zarudlá a je 4 cm dlouhá a necelý 1 cm široká. Myslím, že by ji šlo trochu zneviditelnit asi jedině laserem. Na kolik Kč by přibližně stál jeden zákrok a kolikrát bych ho nejspíš měla opakovat? Děkuji za odpověď.


Dobrý den paní Broklová,

děkujeme,že jste se obrátila právě na nás. Nicméně Vám jistě doporučím konzultaci s Dermatologem v našem laserstudiu. Jelikož je tahle záležitost velmi individuální a u Vás jak uvádíte ještě poměrně čerstvá,je nutno ,aby dermatolog Váš problém viděl a určil vhodnou metodu k řešení Vašeho problému s jizvou. A také na základě této konzultace by jste se dozvěděla přesnou cenu  v případě  řešení a  podrobné informace. Konzultace v našem Laserstudiu stojí 300,-kč. Pokud by jste měla zájem prosím o uvedení Vašeho telefoního čísla,na kterém Vás můžeme kontaktovat,abychom společně sjednali pro Vás nejvhodnější termín.

Děkuji a přeji pěkný den.

S pozdravem

Dermatologické centrum-Valentová

Máte zájem se poradit či zeptat? Využijte formuláře níže!

  • Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami. Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné. Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.
ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Zobrazit podrobnosti