Dobrý den, chtěla bych provést odsttranění ateronu ve vlasech, který je poslední dobou díky otlačení od cykl. přilby citlivý až bolestivý. Je možné se u Vás objednat rovnou na zákrok (jaká je cena zákroku)? nebo je nutná konzultace? děkuji Vám za odpověď Vepřková L.


Dobrý den Lenko,

daný problém potřebuji před zákrokem vidět, jestli ho mohu řešit apod. Standartně se mi pacienti objednají na konzultaci /30 minut/, při které problém vyšetřím a většinou zároven i odstraním, Cena odvisí od typu projevu, velikosti apod...mezi 500-1000 Kč. Pokud bych zákrok neuměl provést, pak platíte jen za konzultaci. Objednávky již přijímáme, tento typ zákroků provádíme každoročně cca od poloviny října.

S pozdravem

MUDr. R.Bednář, Dermatologické centrum, Laserstudio

Máte zájem se poradit či zeptat? Využijte formuláře níže!

  • Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami. Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné. Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.
ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Zobrazit podrobnosti