Dobrý den, ráda bych se zeptala, jestli je nějaká šance, aby opět přirostly nehty k nehtovému lůžku. Před cca 5 lety jsem byla na horské tůře a ošklivě si otlačila palce u nohou. Od té doby mám problémy s nehtem, kdy po celé straně až na konec lůžka je nehet odchlíplý (mezi lůžkem a nehtem je témeř do třetiny volný prostor, který ošetřuji preventivně mastičkami proti plísni, ale čas od času to pobolívá a odchlípnutí se postupně zvětšuje. Prosím o radu, kam se obrátit? Jaké je řešení problému, obejde se to bez operace?

Dobrý den Lenko,

děkujeme za Váš dotaz,
touto cestou však nelze stanovit jaké řešení by ve Vašem případě přineslo úspěch .
Ke stanovení cíleného řešení je potřeba daný projev vidět osobně,proto Vám doporučuji návštěvu chirurgické ambulance (v případě ,že příčina vzniku Vašeho problému byla mechanická).Pokud se domníváte,že se jedná spíše o mykózu či zánět nehtového lůžka,pak je potřeba navštívit kožní ambulanci ve Vašem okolí.Pokud si nejste jistá,stačí návštěva některé z uvedených ambulancí a další postup bude určen dle osobní prohlídky lékařem. Zda bude nutná plastická operace nehtového lůžka ,není opravdu možné touto  cestou stanovit.
Pokud jste ze Šumperka a okolí ,rádi Vás objednáme do kožní ambulance našeho Dermatologického centra ,jinak prosím  vyhledejte  odbornou pomoc ve svém okolí.

Přejeme Vám pěkný den.

S pozdravem 

Dermatologické centrum-Valentová

Máte zájem se poradit či zeptat? Využijte formuláře níže!

  • Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami. Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné. Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.
ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Zobrazit podrobnosti