Dobrý den prosím o informaci zda neinvazivní vypnutí kůže mohou absolvovat lidé stařšího věku / přes 60 let/a kolikrát se musí opakovat a jaká je cena? Děkuji za odpověd.


Dobrý den paní Blanko,

děkujeme za Váš dotaz,

ošetření Radiofrekvencí(neinvazivní vypnutí pleti)nění nijak věkově omezeno ,co se týče věku nad 60 let ,tak toto je jistě věk,ve kterém lze  docílit požadoveného efektu daného ošetření a to především zlepšení elasticity kůže - zpevnění pokožky,zpomalení procesu stárnutí,redukce vrásek a vypnutí povadlé kůže. Jediné omezení,které může nastat jsou omezení zdravotní(těhotenství a kojení,závažná srdeční onemocnění,rakovina,osoby s kovovými protézami či uživatelé srdečního stimulátoru). K udržení trvalejšího efektu daného ošetření jsou doporučena minimálně 4-6 ošetření a to  v týdenních intervalech. Cena prvního testovacího ošetření obličeje stojí 1000,-kč. Běžná cena jednoho ošetření stojí 2200,-kč. Pokud by jste se rozhodla absolvovat čtyři sezení,doporučuji zakoupit si námi nabízený výhodný balíček  RADIOFREKVENCE,který stojí 6000,-kč a obsahuje právě tyto čtyři ošetření,tudíž jedno ošetření vychází na 1500,-kč. Pokud by jste měla zájem o ošetření i krku a dekoltu či jiných partií těla,zasílám Vám odkaz ceníku,kde je vše přesně vypsáno.

Pokud by jste měla zájem rádi Vás objednáme,v případě  jakýchkoli dalších dotazů nás neváhejte opět kontaktovat.

Přejeme Vám pěkný večer.

S pozdravem

Dermatologické centrum-Valentová

Máte zájem se poradit či zeptat? Využijte formuláře níže!

  • Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami. Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné. Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.
ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Zobrazit podrobnosti