po 2 lete lecbe Ciclopyrox/Loprox/ a dalsi leky nanasene na nehet u palce nohy se stav vyrazne zlepsil.Temer vylecil.Nehet odrostl.Jenze za nekolik malo dni opet zacal zlobit.Boli 24/7 a zacina opet stejne jako pred 2 lety. Zranila jsem se asi pri padu na treadmillu a nebo jsem to doatala v bazenu nevim Kozni specialista se z dali podival,rekl:Plisen." nasadil Ciclopyrox a hotovo. Nic to neleci a ztratila jsem v nej duveru.Lecila jsme sama ruznymi mastmi a vse by bylo OK kdyby se potvora plisen nebo co je to opet nevratila. Nosim je otevrenou obuv.Boty tedy nemaji vliv na stav nehtu.


Dobrý den,

k tomu,abychom byli schopnï Vám co nejlépe poradit,je nuto postiženou oblast vidět ,tudíž Vám doporučuji návštěvu naší kožní ambulance.,kde lékař vyšetří postiženou oblast a na základě tohoto vyšetření určí další postup k řešení daného problému.

S pozdravem

Dermatologické centrum-Valentová

Máte zájem se poradit či zeptat? Využijte formuláře níže!

  • Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami. Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné. Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.
ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Zobrazit podrobnosti