Po jistou dobu se nemohu zbavit samovolneho poceni chodidel v te mire, ze je vse mokre. Mam protezu kycelniho kloubu a tak nepripada lecba e-proudem. Dostupne leky a taktez nektere prostredky z obsahem formaldehydu nemaji zadny kladny ucinek. Homeopaticke tinktury jsou taktez neucinne. Prosim o jakou-koliv radu. Zdejsi lecba botolutoxinovymi injekcemi byla pro nedostatek zajmu a personalu zastavena. Podejte me zpravu, zda by byla lecba u Vas mozna. Dekuji


Dobrý den,

nadměrné pocení chodidel,lze u nás řešit aplikací botulotoxinu,ovšem taktéž nejsme této metodě příliš nakloněni. Vzhledem k obtížné lokalitě,kde by látka byla aplikována. Pokožka chodidel je zatrvrdlá a zrohovatělá,proto je velmi obtížné látku aplikovat do požadovaných míst a tím nemusí být dosaženo 100% efektu. Ovšem pokud by jste i tak trval na vyzkoušení této metody ,určitě Vám v tom nebudeme bránit.
V  případě zájmu by byla namístě osobní konzultace s našim odborným lékařem,který by Vám vše pečlivě vysvětlil a poté by jste se mohl rozhodnout, zdali by jste tento zákrok chtěl podstoupit.
Konzultace v našem Laserstudiu   stojí 300,-kč

V případě zájmu Vás rádi objednáme.

S pozdravem

Dermatologické centrum-Valentová

Máte zájem se poradit či zeptat? Využijte formuláře níže!

  • Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami. Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné. Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.
ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Zobrazit podrobnosti