Dobrý den ,chtěla jsme se zeptat jestli provádíte aplikaci botulotoxinových injekcí do podpaží proti pocení a jak jsou účinné a kolik tato aplikace stojí včetně injekcí, a jka dlouho vydrží efekt? Děkuji Teichmannová

Dobrý den paní Teichmanová,

ano,na našem pracovišti nabízíme a máme velmi dobré zkušenosti s aplikací botulotoxinu do podpaží ,který inervuje(pozastaví funkci potních žláz),čimž zjískáte pozastavení pocení na určitou dobu.
Efekt nastupuje do 2 týdnů a je dočasný: od 6-12 měsíců, kdy Vás nadměrné pocení nebude obtěžovat. Při další eventuální aplikaci je efekt většinou trvalejší.
Aplikace botulotoxinu do obou podpaží stojí 5.000,-kč.
V případě zájmu o objednání se,prosíme o uvedení,kdy by Vám termín daného ošetření  nejlépe vyhovoval(v dopoledním nebo spíše odpoledním čase) a my Vám rádi obratem zašleme návrh nejblíže možného termínu.
Prosíme také o uvedení tel.kontaktu k Vaší objednávce.

Děkujeme a přejeme Vám pěkný den.

S pozdravem 

Dermatologické centrum-Valentová

Máte zájem se poradit či zeptat? Využijte formuláře níže!

  • Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami. Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné. Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.
ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Zobrazit podrobnosti