Dobrý den,chci se zeptat jestli se dá něco dělat proti pocení dlaní a chodidel.Děkuji.


Dobrý den pane Švácha,

k nadměrnému pocení dlaní a choditel  lze aplikovat  látku-botulotoxin,který inervuje potní žlázy a tím je na určitou dobu  vyřadí z funkce. Ovšem co se týče chodidel,tak  tuhle metodu v tomto případě  příliš nedoporučujeme. Jelikož se jedná o docela bolestivý zákrok ,vzhledem ke zrohovatělé a zatrvdlé pokožce  chodidel je aplikace velmi obtížná a může se stát,že nedojde k  zachycení všech potních žláz,které  k redukci pocení potřebujeme zachytit a tudíž se  může  stát ,že  nedosáhneme plně požadovaného efektu.
Znovu uvádím,že nadměrné pocení lze tímto způsobem řešit,ale je pouze na Vás zda-li se pro tento způsob rozhodnete a budete chtít podstoupit riziko,že požadovaný efekt nebude  na 100%. Dlaně rukou by neměl být problém.

V případě zájmu Vás rádi objednáme.

S pozdravem

Dermatologické centrum-Valentová

Máte zájem se poradit či zeptat? Využijte formuláře níže!

  • Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami. Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné. Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.
ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Zobrazit podrobnosti