Dobrý den, chtěla bych se Vás zeptat na jeden můj problém a Váš názor či radu na něj. Mým problémem je nadměrné pocení. Nepotím se jen když je horko, ale i když je mi zima, a v této době, jednoduše pořád. Bude mi 16 let a vím, že v této době to tak někdy bývá, ale je to velmi nepříjemné a někdy i trapné. Mám pořád studené ruce i nohy, ale když si sundám ponožky, mám jakoby vlhká chodidla. Prosím vás o radu, zda existuje nějaký přípravek či zda se to dá nějak změnit, děkuji za odpověď.


Dobrý den slečno Košuličová,

děkujeme za Váš dotaz,

vzhledem k věku se domnívám,že se u Vás jedná o hormonální nerovnováhu v těle což způsobuje právě nadměrné pocení,u nás nabízíme aplikaci botulotoxinu,což je látka ,která inervuje potní žlázy a tím dochází k pozastavení pocení.Ovšem vzhledem k věku Vám tuto metodu nedoporučuji a domnívám se,že by bylo na místě pátrat po příčině ,která způsobuje u Vás nadměrné pocení.Obraťte se prosím na svého obvodního lékaře popřípadě gynekologa,který by Vám měl provést vyšetření krve,tak aby byla stanovena přesná příčina nadměrného pocení.

Přejeme Vám hodně zdraví!

S pozdravem

Dermatologické centrum-Valentová

Máte zájem se poradit či zeptat? Využijte formuláře níže!

  • Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami. Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné. Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.
ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Zobrazit podrobnosti