Dobrý den,mohli by ste mi poradit.extrémně se potím,ne celej život ale po porodu.myslela sem že to odezní ale neodeznělo a po porodu sem už 4roky.slyšela sem o ijekcich,chtěla bych to zkusit ale nevímmkam se mám obrátit.DěkujiDobrý den paní Musilová,

děkujeme za Váš dotaz,

k problému nadměrného pocení nabízíme -aplikaci Botulotoxinu do podpaží,čímž dochází k inervaci potních žláz,tudíž jsou jako by na určitou dobu vyřazeny z funkce a nadměrné pocení je zastaveno.
Tato metoda stojí 5000,-kč. Pokud by jste měla zájem prosím o uvedení Vašeho tel.čísla na kterém Vás můžeme kontaktovat ,abychom společně dohodli termín nebo popřípadě Vám ještě zodpověděli  jakékoli dotazy.

Děkuji a přeji pěkný den 

S pozdravem

Dermatologické centrum-Valentová

Máte zájem se poradit či zeptat? Využijte formuláře níže!

  • Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami. Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné. Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.
ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Zobrazit podrobnosti