Dobry den, je mi 26 let, od narozeni mam pres vnitrni stranu leveho stehna fleky ktere obcas jou svetle a obcas tmave fialove. Moje lekarka mi rekla ze se jedna o . Rada bych vedela jestli se to da nejak lecit ci odstranit a jak je to drahe. Za jakekoliv informace budu moc rada. Predem dekuji za odpoved. Sl.Radka


Dobrý den,

Jedná se o cévní anomalii, která je jako taková v principu řešitelná laserovou technikou. Je zde ale pár okolností a otázek, které lékař musí vědět před eventuálním zákrokem (aby mohl sdělit reálné možnosti péče, cenu apod.)

Důležitý je rozsah postižení - je-li povrchové nebo hluboké? Čím více dole na těle se projevy vyskytují, tím ze zkušennosti vím, že se odstraňují hůře. Plocha rozhoduje o ceně za ošetření. Mimochodem vždy je potřeba podstoupit více ošetření.

Takže vám doporučím konzultaci stavu, kdy vše probereme a domluvíme se na všem následném.

S pozdravem

MUDr. R.Bednář, Dermatologické centrum, Laserstudio

Máte zájem se poradit či zeptat? Využijte formuláře níže!

  • Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami. Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné. Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.
ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Zobrazit podrobnosti