Děkuji moc za Váš názor. Ještě bych se ráda zeptala, ty krémy s ochraným faktorem jsou nutné proto,aby nevznikly nejaké skvrny? To je právě to, čeho se bojím, neboť teď uzž sluníčko docela svítí a vadí, i když bych šla po ulici, nebo v práci svítílo slunce přes okna? Nevím, jak moic to třeba škodí, opravdu z toho mám hrozný strach, že mi tam zůstanou nejaké nmežádoouví změny. Jak vypadá pleť po ošetření? Mohu s tím chodit mezi lidi? Děkuji moc za ochotu.


Vážená paní Maláčková,

pigmentové skvrny nebo takzvaná hyperpigmentace  může být vyvolána některými hormonálními vlivy,ale také 
nadměrné vystavování pleti slunečním paprskům může vést ke  vzniku pigmentových projevů. Proto je důležitá kvalitní dermatologická fotoprotekční kosmetika,kterou právě předcházíme vzniku těchto nežádaných projevů. Pokud je vše dodržováno ,tak jak Vám lékař při samotném laserovém ošetření vysvětlí (mám na mysli právě i fotoprotekční ochranu)pak se zcela jistě nemusíte obávat vzniku nažádaných projevů na Vaší pleti.

Přejeme Vám pěkný den.

S pozdravem 

Dermatologické centrum-Valentová

Máte zájem se poradit či zeptat? Využijte formuláře níže!

  • Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami. Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné. Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.
ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Zobrazit podrobnosti