Dobrý den, chtěl jsem se Vás zeptat na potíže, které mně trápí už delší dobu. Jsou to mokvající třísla, mastný obličej a pocení rukou. To vše u sportovní činnosti i v běžném životě a přes pravidelnou hygienu. Existuje na léčbu nějaká mast či roztok? Předem děkuji za odpověď.


Dobrý večer,

k tomu,abychom mohli určit  vhodnou léčbu   k řešení Vašeho problému,je nutno daný problém vidět a vyšetřit ,tudíž Vám doporučuji návštěvu naší kožní ambulance,kde dermatolog zhodnotí stav Vaší pokožky a doporučí případné další vyšetření k vyloučení kvasinkových , plísňových či jiných příčin vzniku problému ,může se však jednat pouze o projevy opruzení pokožky vzhledem k nadměrnému pocení a zvýšené sekreci potních  žláz. Opravdu nelze tímto způsobem erudovaně poradit.

V případě zájmu Vás rádi objednáme k nám do kožní ambulance.

S pozdravem

Dermatologické centrum-Valentová

Máte zájem se poradit či zeptat? Využijte formuláře níže!

  • Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami. Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné. Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.
ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Zobrazit podrobnosti