Dobrý den, před několika měsíci jsem byla na kožní ambulanci s problémem červených svědivých fleků ve vlasaté části hlavy. Bohužel jsem tenkrát nebyla ani vyšetřena pohledem na moji hlavu a od té doby mám fleky větší a větší. Já sama mám podezření na lupénku, mohu se zeptat, zda-li je možnost se toho někdy vůbec zbavit? Díky.


Dobrý den ,

děkujeme za Váš dotaz,

věřím,že Váš problém půjde jistě vyléčit či minimálně zmírnit dané projevy,ovšem k tomu,abychom Vám mohli erudovatně poradit je nutno znát postiženou oblast osobně a taktéž k určení cílené a efektivní léčby je důležité osobní setkání ,popřípadě bližší vyšetření např.mykologické. Navštivte prosím co nejdříve kožní ambulanci ve svém okolí a domáhejte se lepší péče než Vám byla poskytnuta. V případě zájmu Vás rádi objednáme k nám do kožní ambulance v Šumperku.

Přejeme Vám pěkný den.

S pozdravem

Dermatologické centrum-Valentová

Máte zájem se poradit či zeptat? Využijte formuláře níže!

  • Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami. Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné. Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.
ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Zobrazit podrobnosti