Dobry deň.Chcem sa spitat či sa da reklamovat laserova depilacia ???A kolko musim absolvovat zakrok aby bol učinny dakujem.

Dobrý den paní Benová,


Počet potřebných ošetření k dosažení trvalé redukce ochlupení je velice individuální,někdy stačí 4-5 ošetření,jindy je potřeba ošetření podstoupit více. V našem Laserstudiu nabízíme v případě potřeby více než pěti ošetření od pátého ošetření a každé další už jen za 50%ceny z ceny původní. K dosažení trvalé redukce ochlupení,je potřeba dodržovat určitá pravidla(chloupky se nesmějí vytrhávat-pinzetou,voskem mezi danými ošetřeními,je potřeba dodržovat 3 měsíční interval mezi  ošetřeními,mezi kterým se zakládají nové vlasové cibulky,které je potřeba zastihnout v růstové fázi a to je právě ve třetím měsíci po ošetření,laserová depilace nefunguje na chloupky světlé),pokud nejsou tato pravidla dodržována,pak se může stát ,že se počet otřebných ošetření o mnohokrát zvýší, a proto je potřeba k tomuto ošetření přistupovat pečlivě.Velice také záleží na přístroji ,kterým je laserová depilace prováděna! Co se týče reklamace,tak se lze vždy nějak dohodnout,ovšem vše je řešeno na základě osobní dokumentace ,která by měla být vedená a  musí odpovídat pravidelným ošetřením.

Děkujeme za Váš dotaz a přejeme Vám pěkný den.

S pozdravem 

Dermatologické centrum-Valentová

Máte zájem se poradit či zeptat? Využijte formuláře níže!

  • Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami. Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné. Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.
ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Zobrazit podrobnosti