Dobrý den, je mi 14 let a už jsem několikrát absolvovala laserovou depilaci lýtek a podpaží,když jsem byla na zákroku už v tak mladem věku, tak bych se chtěla zeptat jestli už nebudu muset nikdy chodit na laserovou depilaci třeba ve starším věku zkrátka jestli jsem zbytečně nevyhodila fůru peněz za něco, co budu muset v pozdějším věku opakovat. Děkuji za odpověď a nashledanou.


Dobrý den Nikolo,

další vývoj růstu Vašeho ochlupení nemůžeme dopředu předjímat. Většinou totiž ochlupení přibývá i po 14 roku věku. Laserová depilace bohužel nezlikviduje chlupy, které během ošetření ještě nerostou. Obecně se proto doporučuje laserovou depilaci provádět až po 18 roku věku. Jinak ty chloupky, které Vám byly ošetřovány by již vyrůst neměly. K otázce stran perspektivy dalšího růstu Vašeho ochlupení - záleží to zejména na Vašem hormonálním vývoji a dalších faktorech /jako je Vaše hmotnost, funkce štítné žlázy apod./.

S pozdravem

MUDr. R.Bednář, Dermatologické centrum, Laserstudio

Máte zájem se poradit či zeptat? Využijte formuláře níže!

  • Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami. Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné. Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.
ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Zobrazit podrobnosti