Dobrý den,mám 56 rokú,v roce 1985 jsem začala chodit na epilaci jehlou asi tak 2roky.Od roku 1987 chodím dodnes na depilaci voskem.CHloupky mám hlavně na bradě a pod ní.Jsou tmavé.Pod nosem mám světlejsí chmíří.ktere mě kosmetička depiluje asi 1x za 5 týdnú.S bradou chodím podle času.tak po 3 týdnech.Mezi tím si chloupky vytrhávám sama.Jen ty.které jdou lehce,abych je neutrhla.Prosím myslíte si ,že by mě mohla laserova depilace odstranit chloupky na trvalo?Mám už za talěta velice citlivou pokožku,tak mám strach ze spálení.A také je pro mě nevhodné,že se nesmí tak dlouho před zákrokem trhat.Pracuji s lidmi,tak je to pro mě nepříjemné nechat obličej obrostlý.Holení neuznávám.jelikož se zkušenostmi na nohou jsou po tom chloupky mnohem tvrdší a větší množství.Prosím, co myslíte v mém případě,že je nejvhodnější.Na depilaci voskem bohužel již jsem si musela zvyknout.ale přemýšlím ,co bych dělala,kdybych z jakých koliv dúvodu nemohla na depilaci se dostavit.Moc děkuji za radu.Lenka z Olomoucka


Dobrý den paní Bartoňová,

námi nabízená laserová depilace je jistě jedna z nejefektivnějších metod k trvalé redukci ochlupení,ale k tomu,aby její účiněk byl opravdu efektivní je nutno,aby chloupky opravdu minimálně 6 týdnů před zákrokem nebyly depilovány-vytrhávány,jelikož  laser ničí vlasovou cibulku v podkoží a to v růstové fázi,tyto fáze se opakují v tříměsičním intervale takže ošetření je nutno taktéž v tříměsíčním intervale opakovat,četnost těchto ošetření k trvalé redukci ochlupení je velice individuální.

Někomu stačí 3-4 ošetření jinému 5 a více,avšak mi od 5 ošetření a každé další poskytujeme za 50%cenu z ceny původní.

Taktéž k tomu abychom dosáhli slibovaného efektu je nutno vědět,že tento laser působí pouze na tmavé ochlupení jelikož vyhledává v podkoží tmavý pigment.

Spálení pokožky se nemusíte obávat lze nastavit nižší stupeň intezity  přístroje.

Pokud by Vám předpříprava k tomuto ošetření  nezpůsobovala znepříjemnění v běžném životě,jistě je právě tohle nejvhodnější řešení k trvalé redukci ochlupení.

V případě zájmu,nebo jakýchkoli dotazů nás neváhejte opět kontaktovat.

S pozdravem

Dermatologické centrum-Valentová

Máte zájem se poradit či zeptat? Využijte formuláře níže!

  • Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami. Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné. Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.
ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Zobrazit podrobnosti