Dobrý den chtěla bych jít na leaserovou depilaci obličeje a krku. Kdysi jsem byla na depilaci teplým voskem a jelikož mám citlivou pokožku, celý krk a obličej jsem měla samý pupínek. Mám tmavší pleť a tak se bojím, aby jsem nezpigmentovala.


Dobrý den,

na našem pracovišti nabízíme laserovou depilaci velmi kvalitním lékařským diodovým laseremMedArt 43,na kterém lze nastavit intezitu laserového paprsku podle pigmentu a citlivosti každého jedince. Proto pokud máte citlivou pokožku a jste spíše tmavšího typu ,naše asistentky nastaví intezitu laserového světla  tak, aby nedošlo k popálení pokožky. Jako prevenci proti vzniku pigmentových projevů na pokožce každého klienta -po ošetření pleti laserovou depilací vždy doporučujeme užívání kvalitních fotoprotekčních produktů s SPF 30+ nebo 50+ochranou a to při každém i sebemenším pobytu na sluníčku.Pokud dodržíte veškerá naše doporučená opatření ,pak se jistě není čeho obávat!

V případě jakýchkoli dalších dotazů nás neváhejte opět kontaktovat.
Pokud by jste měla zájem,rádi Vás  objednáme.

Děkujeme  a přejeme Vám pěkný den.

S pozdravem 

Dermatologické centrum-Valentová

Máte zájem se poradit či zeptat? Využijte formuláře níže!

  • Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami. Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné. Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.
ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Zobrazit podrobnosti