Dobrý den,já mám zrovna úplně to samé,co paní Lenka,svědí mě pokožka po celém těle,nedá se to vydržet,pan doktor na kožním mi dal jen Zodac-proti svědění,ale ani to nepomáhá,dalo by se prosím s paní zkontaktovat nějak?děkuji,protože nevím už kam s tím mám zajít

Dobrý den,

děkujeme za Váš dotaz,ovšem předávání osobních kontaktů na  klienty naší kliniky, není v naši kompetenci,proto prosíme o pochopení,protože kontakt  na paní Lenku Vám jistě poskytnout nemůžeme .
Ovšem taktéž se domníváme,že svědění pokožky je velmi individuální problém,který lze vyřešit pouze individuálním přístupem!Paní Lenka může mít stejné příznaky jako vy ,ale příčina může být zcela jiná!Proto Vám doporučujeme v případě jakýchkoli kožních problémů navštívit Vašeho kožního lékaře,pokud nejste s Vašim dermatologem spokojená, máte plné právo na změnu lékaře. Pokud jste ze Šumperka a okolí rádi Vás objednáme do kožní ambulance našeho Dermatologického centra.

Přejeme Vám pěkný zbytek večera.

S pozdravem

Dermatologické centrum-Valentová

Máte zájem se poradit či zeptat? Využijte formuláře níže!

  • Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami. Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné. Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.
ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Zobrazit podrobnosti