Dobrý den, ráda bych se zeptala jaká by měla být každodenní péče o pleť? Nelíčím se (nelíčím se make-upem), tedy nevím, zda přesto používat micelární vody nebo čistící emulze? A ráda bych dostala radu. Na obličeji mám na mnoho místech seskupení malých pupínků, které však nevypadají a neprojevují se jako akné. Má pleť je však na dotek hrbolatá, není hladká. Jak tento problém odstranit? Děkuji

Dobrýden paní Kurková,

děkujeme za Váš dotaz,

základem zdravé a krásné pleti je každodenní péče o ni a to pravidelným čištěním ,což platí  i v případě,kdy  se na pleť nenanáší make-up.Jelikož se na pokožce zadržují veškeré nečistoty se kterými se během dne setkáváme.Ke každodenní péči o pleť doporučuji zařadit užívání micelární vody a to nejlépe ráno i večer např.od francouzké dermato-kosmetické firmy Bioderma a to zvolením micelární vody dle typu Vaší pleti.Poté by bylo jistě vhodné užívání minimálně hydrartačního krému,jeho zvolení je taktéž zavislé na typu Vaší pleti.Pro konkrétnější doporučení je nutné osobní setkání. Pokud máte problém s hrbolatou pletí,doporučuji osobní konzultaci  s našim odborným dermatologem,který Vám na základě osobní prohlídky doporučí nejvhodnější řešení ,které by vedlo ke zmírnění či v lepším případě  k odstranění Vámi popisovaných projevů.Tímto způsobem bohužel nelze cílené řešení stanovit. Možná by bylo vhodné ošetření pleti námi nabízenou diamantovou mikrodermabrazí:
Diamantovou mikrodermabrazi v kombinaci s laserovou gelovou maskou nebo poté již trochu invazivnější metodou - chemický peeling,který na rozdíl od předchozích metod nelze provádět na opálenou pokožku a během období silnějšího slunečního záření(jaro,léto). Toto jsou ovšem pouhé spekulace o metodách,které by mohly vést ke zlepšení stavu Vaší pleti,pro konkrétní doporučení je opravdu potřeba osobní konzultace.
Konzultace v našem Laserstudiu stojí 300,-kč.V případě Vašeho zájmu Vás rádi objednáme.

Děkujeme a přejeme Vám pěkný den.

S pozdravem

Dermatologické centrum-Valentová

Máte zájem se poradit či zeptat? Využijte formuláře níže!

  • Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami. Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné. Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.
ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Zobrazit podrobnosti