Dobrý den chtěla bych se zeptat zda jde odstanit jizvy po neštovicích hodně mi jich zůstalo hlavně na stehnech a dolních končetinách.Jsou to takové fleky ,zkoušela jsem různé krémy ale nepomohlo.Předem děkuju za odpověd .

Dobrý den paní Gáborová,

odstranění jizviček po neštovicích lze velmi úspěšně řešit laserovou technikou,ovšem ke zvolení vhodné metody a především k tomu,abychom Vám byli schopni sdělit jakého výsledku lze ve Vašem případě dosáhnout, je nutná osobní prohlídka stavu Vaší pokožky. Proto Vám doporučuji osobní konzultaci s  našim odborným lékařem,při níž se dozvíte veškeré bližší informace k  vybrané  metodě a taktéž se dozvíte dle rozsahu ošetření přesnou cenu zákroku.
Konzultace v našem Laserstudiu stojí 300,-kč.
V případě zájmu Vás rádi objednáme.

Přejeme Vám pěkný večer.

S pozdravem

Dermatologické centrum-Valentová

Máte zájem se poradit či zeptat? Využijte formuláře níže!

  • Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami. Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné. Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.
ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Zobrazit podrobnosti