Mé dceři-31 let -zůstalo z období puberty několik menších jizviček na obou tvářích.Akne ji po pubertě již netrápilo.Přesto se loni pokoušela najít způsob,jak ty malé jizvičky odstranit.Několikrát se nechala ošetřit laserem,pak se dočetla o kolagenu,ten aplikovala podle návodu.Za měsíc se jí začala velmi mastit pleť,nepokračovala v aplikaci kolagenu a snažila se pleť zmatnit.A pak zničeho nic během několika dnů se u ní rozběhla tvorba jakýchsi cystiček na tvářích,celá tvář otekla a kožní lékař cysty napichoval,velmi násilně a bolestivě mačkal z nich ne hnis, ale jakousi tresť (říkal kolagenovou)s krví. Toto kožní fiasko přišlo nečekaně po téměř 15 letech klidu a následkem jsou zcela zjizvená líčka obou tváří.Teď nevíme,co dělat.Chci dceři pomoci,ale vybudit další explozi akne bych nechtěla.Jak tedy odstranit jizvy?Pleť je po drastické 3 měsíční hormonální léčbě v klidu - jen ty hrboly a dolíky.Nic nechceme riskovat,ale je-li nějaká metoda na korekci nerovností,velmi bych chtěla dceru objednat na konzultaci či léčbu.Kožní lékař v průběhu léčby sliboval dosažení pleti jak má panenka.Nyní říká,že to chce čas,ale pleť je po tříčtvrtě roce po skončení léčby stejná. Děkuji Vám. Marie S.


Dobrý den, 
u Vaší dcery se aktivovalo z nějaké příčiny postpubertální akne, které trápí mnoho našich klientek. Na prvním místě je dosažení stavu, aby se netvořily nové projevy. Pokud se tohoto stavu dosáhne, pak je možné na korekci jizev použít řadu metod. V současné době se nám jeví jako nejefektivnější metoda na korekci jizev po akne aplikace takzvaného frakčního CO2 laseru. Má podstatně lepší výsledky než chemické peelingy i další nabízené laserové metody.  Celou problematiku by jsme mohli probrat při konzultaci stavu Vaší dcery. Rád Vás uvidím - vše probereme a vymyslíme optimální léčebný plán. Samozřejmě i s přesnou informací o cenových relacích.  Nebudu Vám slibovat zlepšení stavu k dokonalosti, nicméně výrazného zlepšení by jsme dosánhnout měli.

S pozdravem

MUDr. R.Bednář, Dermatologické centrum, Laserstudio

Máte zájem se poradit či zeptat? Využijte formuláře níže!

  • Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami. Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné. Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.
ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Zobrazit podrobnosti