zdravim,je mi 33 let ,svetla plet ,modre oci ,akne lecene ,ale stle pretrvava ,jizvy nebo i dirky po nem ,cetla jsem mnoho clanku i v poradne ,ale treba dermobrazi si moc zakaznice nechvali ,da se neco delat s tim co jsem psala ?dekuji s pozdravem zdenka


Dobrý den,

mikrodermabraze je použitelná na korekci spíše drobných jizviček a nerovností. Při opakovaných návštěvách jsou výsledky patrné, nicméně na viditelné jizvy tato metoda opravdu nestačí. Je určena k regeneraci pleti, kde jsou výsledky jednoznačné.

V současné době je metodou volby na korekci jizev po akne takzvaný CO2 frakční laserový "výbrus". Tuto metodu nabízíme také, jen ještě není uvedena na současných webových stránkách /připravujeme nové/. Jsme schopni nabídnout ošetření jemné i razantní. Obvykle se doporučují 2-3 ošetření s odstupem cca 1 měsíce (cena u nás za 1 ošetření 5.450,-Kč, za více ošetření je sleva). Výsledky jsou dlouhodobé. Bližší informace jsem Vám schopen sdělit při konzultaci.

Další alternativou, která dokáže zkorigovat částečně jizvy - lépe než mikrodermabraze, ale hůře než frakční laser je chemický peeling.

S pozdravem

MUDr. R.Bednář, Dermatologické centrum, Laserstudio

Máte zájem se poradit či zeptat? Využijte formuláře níže!

  • Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami. Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné. Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.
ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Zobrazit podrobnosti