Dobrý den, je mi 21let a poslední dva roky mám problémy s akné a následnými jizvičkami, kterých bych se chtěla popřípadě zbavit nebo zamezit tak jako akné. Vyzkoušela jsem celou řadu přípravků a bohužel mi nepomohly. Nyní používám Biodermu, ale problémy nevymizely. Mám zájem o odstranění jizviček po akné, ale chci se zeptat, jestli jde tento zákrok podstoupit, i když mám akné?? Předem děkuji Plevjaková


Dobrý den slečno Plevjáková,

děkujeme za Váš dotaz,

nicméně k tomu,abychom Vám mohli erudovaně poradit,je nutno Váš problém konkrétně znát,tudíž Vám doporučuji osobní konzultaci v naší kožní ambulanci,kde lékař zhodnotí stav Vaší pleti a následně určí řešení,které by potlačilo a v lepším případě zcela zastavilo zánětlivý proces akné,který je opravdu jak sama uvádíte podstatou daného problému a  na základě této příčiny se tvoří jizvičky,které doporučuji řešit až po vyřešení původního problému-tudíž po vyléčení akné,jelikož by se tvoření jizev neustále dokola opakovalo.

V případě zájmu prosím o  uvedení Vašeho tel.čísla ,na kterém Vás můžeme kontaktovat k  tomu,abychom společně dohodli pro Vás vyhovující termín.

S pozdravem

Dermatologické centrum-Valentová

Máte zájem se poradit či zeptat? Využijte formuláře níže!

  • Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami. Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné. Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.
ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Zobrazit podrobnosti