Dobrý dne, chtěla bych odstranit drobné jizvy v obličeji po akne. Mohla bych se u Vás objednat? Ještě jsem se chtěla zeptat kromě jizviček mám asi 3 žilky také v obličeji jestli by se daly u Vás také odstranit? Děkuji za odpověď, s pozdravem Hana Diblíková


Dobrý den paní Diblíková,

děkujeme za váš dotaz,

určitě Vás velmi rádi objednáme k nám do Laserstudia na konzultaci s našim odborným lékařem,který Vám jistě doporučí některou s námi nabízených metod a to již konkrétně k Vašemu problému,tak aby došlo k celkovému zlepšení stavu Vaší pleti.Při této konzultaci budete již blíže seznámena s danou metodou a také se dozvíte přesnou cenu zákroku.

Odstranění žilek v obličeji u nás  taktéž  lze provést a pokud by nám nic nebránilo,domnívám se,že by mohlo dojít zákrkoku (odstranění žilek)již při této konzulatci.

Konzultace v našem laserstudiu stojí 300,-kč

V případě zájmu vás rádi objednáme.

S pozdravem

Dermatologické centrum-Valentová

Máte zájem se poradit či zeptat? Využijte formuláře níže!

  • Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami. Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné. Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.
ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Zobrazit podrobnosti