DOBRY DEN,MÁM TAKÉ JESTĚ DOTAZ..pO ODSTRANĚNÍ NEŽADOUCÍHO KOŽNIHO VYRUSTKU ELEKTROKAUTEREM A APLIKACI INJEKCE NA ZMĚKČENÍ JIZVY SE MI UTVORIL DOLÍČEK.dÁ SE TO NĚJAK TOTO MÍSTA-KŮŽE ZPĚT VYPNOUT DO ROVINY ?Ještě mám jednu prosbu,měl jsem ošklivý skrábnutí na ruce,vše se zahojilo,jen kůže zustala v místě vrásčita a bez pigmentace...,dá se nejak navratit alespon částečně kůži jeji puvodní odstín???mnohokrát děkuji


Dobrý den,

Vkleslou jizvičku lze zkorigovat výplňovým materiálem, eventuálně drobným chirurgickým zásahem - postupujeme individuálně - podle přání klienta a našich reálných možností.

Stran situace na ruce Vám asi neposkytnu uspokojivou odpověď - záleží na hloubce zásahu do kůže, doby od poranění, Vašem fototypu apod. Pokud bych Vám měl odpovědět přesněji, potřeboval bych Váš stav vidět.

S pozdravem

MUDr. R.Bednář, Dermatologické centrum, Laserstudio

Máte zájem se poradit či zeptat? Využijte formuláře níže!

  • Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami. Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné. Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.
ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Zobrazit podrobnosti