Dobrý den, před necelým rokem jsem prodělala akutní operaci slepého střeva, která nešla již laparoskopickým způsobem. Po tomto zákroku mi však zůstala velká (asi 6cm dlouhá),tvrdá a ,,rozšklebená" jizva. Je mi 19 let a proto jistě chápete jak je nepříjemné s tak ošklivou jizvou na břiše chodit mezi lidi. Chtěla bych ji tedy nějakým způsobem upravit aby byla co nejméně viditelná. Proto Vás tedy žádám o informace a o pomoc. Dozvěděla jsem se, že i takové zákroky, jako jsou úpravy jizev, hradí pojišťovna. Předem Vám děkuji za odpověď a přeji hezký den!


Dobrý den,

pokud bych Vám měl poradit, pak bych Vás měl nejdříve vidět - vyšetřit /konzultovat/.

Na pojišťovnu je možné provedení zákroku, při které se do jizvy aplikuje "změkčující" látka (v případě zatuhnutí jizvy). Další korekce jizev jako je korekce laserem apodobně naše pracoviště nemá s žádnou pojišťovnou nasmlouvané, a ani nevím o tom, že by tuto možnost někdo v našem okolí nabízel.

S pozdravem

MUDr. R.Bednář, Dermatologické centrum, Laserstudio

Máte zájem se poradit či zeptat? Využijte formuláře níže!

  • Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami. Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné. Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.
ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Zobrazit podrobnosti