mam problem s akne a mam ho skoro po celem obliceji a uz me to stve a chtela bych mit krasnóu cistou plet bez akne.uz sem vyzkousela vsechny pridavky ale zadne mi nepomahaji,pouzivat make-upe je podle me divny napad,jestli mi poradite jak se zbavit akne a jake jsou na to pridavky tak vam moc dekuji,jste moc hodni zlehcite mi problem,zatim se mejte a dekuji=)


Dobrý den,

rád bych Vám poradil, ale z Vámi poskytnutých údajů nedokáži sestavit jakýkoliv léčebný plán, proto Vám doporučím vyšetření na našem pracovišti (či na jakékoliv jiné kožní ambulanci v místě Vašeho bydliště). Pro adekvátní léčebný postup je zapotřebí stav daného problému vidět, znát podrobně Váš zdravotní stav, předchozí léčebné postupy apod. Make-up Vám s akne velmi pavděpodobně nepomůže - v tom se shodneme.

S pozdravem

MUDr. R.Bednář, Dermatologické centrum, Laserstudio

Máte zájem se poradit či zeptat? Využijte formuláře níže!

  • Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami. Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné. Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.
ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Zobrazit podrobnosti