Upravit stránku
14. 11. 2010Dermatologické centrum s.r.o.Jizvy po akné 

Dobrý Den,mám velké jizvy po akné.Akné po antibiotikách zmizelo ale červené jizvy zstali všude.Chtěla jsem se zeptat od kolika let se může IPL laser používat? a jestli opravdu pomáhá.Nebo jestli je nějaký jiný laser který opravdu pomáhá.Děkuji Kořínková


Dobrý den paní Kořínková,

k  řešení jizev po akné jistě doporučuji konzultaci s našim dermatologem,který zhodnotí stav Vaší pleti a na základě této konzultace Vám doporučí nejvhodnější řešení a zároveň Vás s vybraným řešením blíže seznámí.
Námi nabízený CO2 Frakční laser je vysokovýkonný laser,který si dovoluji říci je na špičce mezi laserovými metodami,ale znovu se opakuji,že k určení nejlepší metody k odstranění konkrétně Vašeho problému, je nejvhodnější konzultace s našim dermatologem.
Konzultace v Laserstudiu stojí 300,-kč

V  případě zájmu prosím o uvedení Vašeho tel.čísla ,na kterém Vás můžeme kontaktovat k tomu,abychom společně dohodli pro Vás vyhovující termín.

Přeji pěkný večer.

S pozdravem

Dermatologické centrum-Valentová

Máte zájem se poradit či zeptat? Využijte formuláře níže!

  • Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami. Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné. Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.
Nahoru