Dobrý Den,mám velké jizvy po akné.Akné po antibiotikách zmizelo ale červené jizvy zstali všude.Chtěla jsem se zeptat od kolika let se může IPL laser používat? a jestli opravdu pomáhá.Nebo jestli je nějaký jiný laser který opravdu pomáhá.Děkuji Kořínková


Dobrý den paní Kořínková,

k  řešení jizev po akné jistě doporučuji konzultaci s našim dermatologem,který zhodnotí stav Vaší pleti a na základě této konzultace Vám doporučí nejvhodnější řešení a zároveň Vás s vybraným řešením blíže seznámí.
Námi nabízený CO2 Frakční laser je vysokovýkonný laser,který si dovoluji říci je na špičce mezi laserovými metodami,ale znovu se opakuji,že k určení nejlepší metody k odstranění konkrétně Vašeho problému, je nejvhodnější konzultace s našim dermatologem.
Konzultace v Laserstudiu stojí 300,-kč

V  případě zájmu prosím o uvedení Vašeho tel.čísla ,na kterém Vás můžeme kontaktovat k tomu,abychom společně dohodli pro Vás vyhovující termín.

Přeji pěkný večer.

S pozdravem

Dermatologické centrum-Valentová

Máte zájem se poradit či zeptat? Využijte formuláře níže!

  • Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami. Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné. Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.
ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Zobrazit podrobnosti