Dobrý den,chtěla bych se informovat o tomhle zákroku...mam jizvy po akne,ale taky trpim na akne a nemohu se ho zbavit.Už jsem toho zkusila moc,ale nic nezabírá.Chci se informovat jestli lejser zabira na akne nebo jen na jizvy.A kolik je přibližně cena,předem děkuji za odpověd


Dobrý den paní Machalová,

děkujeme za Váš dotaz.

Nicméně Vás musím informovat,že tahle záležitost je velmi individuální ,CO2 Frakční laser,na který jste se informovala je jistě vhodný k řešení jizev po akné a je to nejučinnější metoda ve své kategorii,ale před tímto zákrokem je nutná konzultace s lékařem. Pokud však  máte stálý problém  s opakujícím se procesem akné,je nutno v prvé řadě vyřešit příčinu Vašeho problému a poté průvodní jevy. Jistě Vám taktéž doporučím konzultaci s naším Dermatologem,který zhodnotí stav Vaší pokožky a doporučí Vám následnou léčbu.

Jestli budete mít zájem prosím o uvedení Vašeho telefoního čísla na kterém Vás můžeme kontaktovat,abychom společně dohodli termín nebo popřípadě telefonicky zodpověděli jakékoli Vaše dotazy.

Děkuji a přeji pěkný den.

S pozdravem 

Dermatologické centrum-Valentová

Máte zájem se poradit či zeptat? Využijte formuláře níže!

  • Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami. Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné. Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.
ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Zobrazit podrobnosti