Dobrý den. již téměř rok trápí mého nyní 6ti letého syna asi "impetigo". Po vysokých horečkách při angíně a rýmě se mu udělali puchýřky a otok mezi nosem a ústy. prakticky mu zmizel horní ret na pravé polovině úst. Po aplikaci Bactrobanu, Fucidinu, Fucikortu a Altarga nakonec zabrala nějaká míchaná mast a na udržování jsme dostali Lipobase repair. Otok zmizel, ret se ukázal celý, ale černé tečky a zarudlé pupínky (občas i jako akné) a zvrásněná pokožka zůstala. V červenci opět po vysokých horečkách horní ret naběhl do velikosti švestky, ale po užívání antibiotik zase splaskl. Zardlá zvrásnělá pokožka s občasnými pupínky ale stále vypadá jako ekzém. Co s tím ? Děkuji za odpovědˇ.


Dobrý den,

podle Vašeho popisu by se skutečně mohlo jednat o ekzém. Doporučím Vám vyšetření na kožním - u nás či někde jinde - takto na dálku Vám bohužel nedokáži poskytnout uspojivou odpověď na Vaše otázky.

S pozdravem

MUDr. R.Bednář, Dermatologické centrum, Laserstudio

Máte zájem se poradit či zeptat? Využijte formuláře níže!

  • Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami. Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné. Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.
ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Zobrazit podrobnosti