Dobrý den, reaguji na Vaši odpověď na jeden dotaz ohledně červenání a to tenhle: Dobrý den, pokud červenáte jen při nervovém vypětí a na tvářích mimo tyto období nemáte červené cévky, pak Vám u nás asi nebudemem schopni pomoci. Může se u Vás jednat o tzv. emoční erytém, který bývá obvyklý v období puberty a s přibývajícím věkem ustupuje. Ke korekci tohoto stavu může pomoci psycholog. Mám jednu pacientku, které dokonce pomohla homeopatika. S pozdravem MUDr.R.Bednář Mohl bych se zeptat o jáká homeopatika konkrétně se jedná? Mám úplně stejný problém... Předem děukji za odpověď.

Dobrý den,

na našem pracovišti bohužel nemáme vlastní zkušenosti s homeopatiky,to byla jedna z pozitivních reakcí na homeopatickou léčbu  jedné z našich pacientek. Pokud máte zájem o  vyzkoušení homeopatické léčby musíte se obrátit na nějakého zkušeného lékaře,který má s homeopatií dlouhodobé zkušenosti.

Děkujeme za Váš dotaz a přejeme Vám pěkný víkend.

S pozdravem 

Dermatologické centrum-Valentová

Máte zájem se poradit či zeptat? Využijte formuláře níže!

  • Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami. Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné. Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.
ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Zobrazit podrobnosti