Dobrý den, jmenuji se Lenka, je mi 22 let a zůstali mi jizvičky a různé pigmentace po akné. Chtěla jsem se zeptat na tento způsob ošetření. Zda myslíte, že by mi to vyhovovalo a zda má tento zákrok nějaké omezení v dalším části života. Třeba sauna, slunění nebo je jinak citlivá..atd. A ještě kolik by to asi stálo na Vaší klinice...děkuji...s pozdravem....


Dobrý den Lenko,

děkujeme za Váš dotaz,

nicméně k tomu,abychom mohli určit jestli ošetření CO2frakčním laserem je vhodné k  řešení právě Vašeho poblému,je nutno Vaši pleť osobně shlédnout,tudíž doporučuji osobní konzultaci s naším dermatologem,který zhodnotí stav Vaší pleti a na základě této konzultace Vám doporučí co nejvhodnější řešení ke zlepšení stavu Vaší pleti.

Ošetření CO2frakčním laserem vyžaduje určitou dobu rekonvalescence,při níž nesmí být pleť vystavována Uv záření.Po zahojení pokožky pleť již nevyžaduje žádná speciální opatření.

S pozdravem

Dermatologické centrum-Valentová

Máte zájem se poradit či zeptat? Využijte formuláře níže!

  • Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami. Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné. Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.
ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Zobrazit podrobnosti