Dobrý den. Chci Vás poprosit o názor, co by to molho být za "fleky" které se mi po druhé vrátili a mizí po asi 4-5 dnech. Děkuji S pozdravem J.C.


Dobrý den pane Chimal,

velmi děkujeme za Váš dotaz a za přiložené foto,ovšem ke stanovení přesné diagnózi je potřeba nejen daný projev vidět,ale také znát Vaši celkovou anamnézu. Proto Vám doporučuji,jakmile se Vám opět daný projev objeví navštivte odobrného kožního lékaře,který Vám jistě na základě Vaší schůzky poskytne erudovanou odpověď a především určí cílenou léčbu,která se opravdu odvíjí od osobní prohlídky.V případě zájmu Vás rádi objednáme k nám do kožní ambulance v Šumperku,pokud jste však z větší vzdálenosti pak Vám doporučuji vyhledat odborného kožního lékaře ve svém okolí.

Přejeme Vám hodně štěstí.

S pozdravem

Dermatologické centrum-Valentová

Máte zájem se poradit či zeptat? Využijte formuláře níže!

  • Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami. Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné. Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.
ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Zobrazit podrobnosti