Dobry den,chtela jsem se zeptat na hnede fleky na cele,tvarich,a nose.Hodne tmave a ve vetsim mnozstvi jsou v letnich mesicich.dekuji


Dobrý den,

pravděpodobně se bude jednat o tzv. melasmata. U těchto stavů je zásadním faktorem terapeutickým i preventivním fotoprotekce - ochrana proti UV paprskům.

Postupů vedoucích k odstranění pigmentací je celá řada. Konkrétní volíme vždy po podrobném vyšetření pacienta. Doporučuji Vám proto objednat se na konzultaci na naše či jiné podobné pracoviště, kde by jste měla s lékařem - dermatologem vše podrobně probrat. Z této návštěvy Vám vyplynou odpovědi na otázky typu jak odstranit projevy?, s jakou šancí?, s jakými riziky?, za kolik?

S pozdravem

MUDr. R.Bednář, Dermatologické centrum, Laserstudio

Máte zájem se poradit či zeptat? Využijte formuláře níže!

  • Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami. Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné. Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.
ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Zobrazit podrobnosti