Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli je možné epilovat se epilátorem i na intimních místech, aniž by to mělo nějaké zdravotní následky. Dočetla jsem se již, že existují strojky přímo na intimní partie (popř. doporučili byste mi nějaký typ)? V růzých diskuzích jsem zjistila, že ženy tyto epilace provádí (na intimních místech i v podpaží) a bez problémů, jediný háček je bolest. Tak Vás prosím o radu, jak to tedy je, hrozí zdravotní komplikace, nebo je hrozbou pouze bolest? Předem děkuji za odpověď.


Dobrý den ,

děkujeme za Váš dotaz,

věřím,že Váš problém půjde jistě vyléčit či minimálně zmírnit dané projevy,ovšem k tomu,abychom Vám mohli erudovatně poradit je nutno znát postiženou oblast osobně a taktéž k určení cílené a efektivní léčby je důležité osobní setkání ,popřípadě bližší vyšetření např.mykologické. Navštivte prosím co nejdříve kožní ambulanci ve svém okolí a domáhejte se lepší péče než Vám byla poskytnuta. V případě zájmu Vás rádi objednáme k nám do kožní ambulance v Šumperku.

Přejeme Vám pěkný den.

S pozdravem

Dermatologické centrum-Valentová

Máte zájem se poradit či zeptat? Využijte formuláře níže!

  • Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami. Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné. Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.
ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Zobrazit podrobnosti