Dobrý den, Trápí mě červenání v obličeji a nevím zda je nějaká možnost se toho zbavit. Jsem už zoufalá. Nemůžu jít mezi lidi. Hned se začnu červenat. Mám už to necelé 3 roky. Nemám to jen mezi lidma mám to třeba i když jdu do zimi nebo když mi je horko a také při námaze. Objevují se mi i červené žilky v obličeji.

Dobrý den,

dle Vašeho popisu se domnívám,že se jedná o tzv.emoční erytém ,jehož příčinou je témeř vždy psychika člověka. Častější překrvení obličeje může způsobovat jak začervenání  pleti při námaze  a stejně tak může způsobovat vznik rozšířených žilek.Řešení tohoto poblému není příliš snadné. Nejedná se však  o nic neobvyklého, trpí jim mnoho lidí. Někdy spontánně odezní, jindy se s člověkem táhne celý život.
V případě zájmu o řešení tohoto problému doporčuji navštívit psychologickou poradnu. Jako prevenci před vznikem rozšířených žilek doporčuji pravidelné užívání krému od dermatokosmetické firmy Bioderma .A  to krém Sensibio AR,což je krém určený  na začervenalou a podážděnou pleť,díky patentu Rosaktiv redukuje začervenání a předchází jeho vzniku(ve Vašem případě je však potřeba tento krém  kombinovat ještě  s  důkladnějším řešením-psycholog) a také zabraňuje vzniku rozšířených žilek.Krém zakoupíte ve většině lékáren či dermatologických centrech. V případě ,že máte zájem řešit již  žilky vzniklé ,pak je  možné v našem Laserstudiu podsoupit jejich odstranění cévním laserem.
Pokud by jste měla zájem ,rádi Vás objednáme.

Děkujeme za Váš dotaz a přejeme Vám pěkný den.

S pozdravem

Dermatologické centrum-Valentová

Máte zájem se poradit či zeptat? Využijte formuláře níže!

  • Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami. Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné. Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.
ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Zobrazit podrobnosti