Dobrý den, mám krátký dotaz Jak spolehlive je vysetreni utvaru rucnim dermatoskopem.. je mozne ze by se zkuseny lekar spletl ?  nebo je to metoda spolehliva?

Dobrý den pane Karlovský,

vyšetření pigmentových projevů ručním dermatoskopem patří mezi základní úkon dobrého dermatologa.To ,že by mohlo  dojít  k pochybení ze strany lékaře je samozřejmě možné (i lékaři jsou jenom lidi),ale je to spíše víc jak nepravděpodobné! V našem dermatologickém centru Vás vyšetříme pomocí digitálního dermatoskopu FofoFinder BodyScan, který diagnostikuje pigmentové útvary - znaménka, mapuje jejich změny a kontroluje riziko vzniku rakoviny kůže. Digitální přístroj dermatoskop FotoFinder je vybavený speciální kamerou, která zaznamená velkou plochu např. zad celého těla a rozeznázměny od předchozího mapování a kontroly znamének. V  případě Vaší nedůvěry k vyšetření znamének ručním dermatoskopem ,je pro Vás toto vyšetření  výbornou příložitostí ,jak si nechat znaménka vyšetřit pomocí počítačové techniky ve spolupráci s našim  odbroným dermatologem.V případě zájmu Vás rádi objednáme.Cena za mapování celého těla je 1.000,-kč.

Děkujeme za Váš dotaz a přejeme Vám pěkný den.

S pozdravem 

Dermatologické centrum-Valentová

Máte zájem se poradit či zeptat? Využijte formuláře níže!

  • Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami. Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné. Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.
ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Zobrazit podrobnosti