Dobrý den, dcera má na rameni plastiku cca 15x8 cm(nádorek), která jí byla vyřezaná na zádech - jizva od ramen dolů až asi 10 cm pod lopatkou. Po operaci je 2,5 měsíce. Byly nám doporučeny tyto mastičky. Nevím která by byla vhodnější. Podle hledání na internetu jsou asi podobné. Jinak mažeme vepřovým sádlem. Děkuji Prudká

Dobrý den,

pokud chcete znát náš názor, potom ani jednou z  mastí neuděláte chybu. V našem laserovém centru používáme mast Strataderm, která má pozitivní účinky na hojení jizev jak po laserových zákrocích, tak i chirurgických. Doporučujeme ale postupovat podle doporučení lékaře.

Navíc by Vám mohla hojení urychlit aplikace biostimulačního laseru Omnilux, který výrazně pomáhá hojení jizvy a  ovlivní její případný vzhled. U nás aplikace suchého světla stojí 300kč, zkuste se v místě bydliště poptat, zda-li je někde tato aplikace dostupná, aby dcera neměla do budoucna velkou a viditelnou jizvu.

S pozdravem, 

Bednářová Hana, dermatologické centrum

Máte zájem se poradit či zeptat? Využijte formuláře níže!

  • Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami. Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné. Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.
ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Zobrazit podrobnosti